Digitaalinen rengaspainemittari HPM5, jossa on sisäänrakennettu Multi-Rider-toiminto Stopwatch jopa 4 kuljettajalle ja siihen liittyvät väliajat ja kierrostilastot. Yhdessä mittarissa on integroitu:
HPM5 Digitaalinen rengaspaineen mittari.
STW Multi-Riders sekuntikello, jossa on väliajat.
Yhdellä mittarilla voit mitata ja tallentaa kylmien ja kuumien renkaiden paineet ja seurata samanaikaisesti 4 ajajan kierrosaikoja ja niihin liittyviä väliaikoja ja kierrostilastoja.
Mittareiden langaton yhteys Prisma Electronics APP:n kautta kaikkien tallennettujen jaksojen tarkastelua ja vientiä varten.
Kaikki digitaalisen HPM5-painemittarin ja STW-sekuntikellon ominaisuudet ja ominaisuudet yhdistettynä yhteen mittariin.
HiPreMa5-digitaalinen rengaspainemittari ei vaadi kalibrointia. Sen sisäinen mikroprosessori suorittaa automaattisesti tarvittavan toimenpiteen, jotta se antaa luotettavan 100 %:n mittaustuloksen joka kerta, kun se kytketään päälle.
Prisma Electronicsin suunnittelema alumiininen rengasruuvi varmistaa mittauksen ilman ilmahäviötä pyörän venttiilistä.
Digitaalisella rengaspainemittarilla, jossa on Multi-Rider-sekuntikello, voit helposti vaihtaa painemittaritilasta sekuntikellotilaan yksinkertaisesti painamalla MODE-painiketta.
Yhdellä mittarilla voit mitata ja tallentaa rengaspaineet ja ajan jopa 4 ajajalle,